Služby

Pilířem mých služeb je především projekční činnost. Při realizaci stavby pomáhám zákazníkům šetřit čas a peníze díky poskytování odborného poradensví či dozorování celé stavby.

Projekční činnost

Provádím projektovou dokumentaci pozemních staveb v úrovni pro stavební povolení nebo pro provádění staveb. Mé projekty obsahují rovněž příslušné profese - elektro, voda, kanalizace, vytápění, plyn, VZT.

Stavební dozor

Stavební dozor něco stojí, ale vynaložené peníze se zákazníkovi činností dozora minimálně částečně (ale někdy až mnohonásobně) vrátí zpět. Nicméně stále jsou lidé, kteří z nevědomosti či ve snaze uspořit spoléhají sami na sebe. Nad jejich historkami s drahými konci pak mnohdy jen nevěřícně kroutím hlavou.

Poradenství

Existují dva druhy zákazníků. Jedni plánují svěřit celou stavbu odborné stavební firmě a nechat si postavit dům „na klíč“. Druzí si naproti tomu chtějí co nejvíce práce udělat sami svépomocí. Obě varianty mají své klady a zápory a rovněž úskalí, na které je třeba si dát dobrý pozor.

Inženýrská činnost

Zajistím pro vaši stavbu stavební povolení. Zajistím veškerou agendu spojenou se získáváním potřebných dokumentů a podkladů. Know-how chodu úřadů a jejich procesů je pro tento úkon zásadní a ušetří Vám spousty zbytečných nervů.